Proměna interiéru jako novoroční předsevzetí

Proměna interiéru jako novoroční předsevzetí (Zdroj: Quick-Step)

Uplynulý rok nám ukázal, jak je důležitý domov coby útočiště. Pokud jste zjistili, že vaše „doma“ potřebuje nový facelift, abyste se tam cítili dobře, začněte od podlahy. Alpha Vinyl od Quick-Step nabízí hotové řešení pro jakoukoliv místnost s nenáročnou instalací. Navíc se hodí do kuchyní i koupelen, protože je zcela vodotěsný.

Nenáročná instalace

Díky zámkové technologii UNICLIC  – stačí zakliknout, a je hotovo. Ale to není zdaleka vše, zámkový systém u nových vinylových podlah ALPHA Vinyl je vodotěsný. Kromě toho lze tento materiál instalovat na jakýkoliv povrch, při dodržení základních parametrů rovinnosti. Není tak třeba ztrácet čas stěrkováním betonových povrchů nebo odstraňováním keramické dlažby.

AVMP40080_Topshot
Designéři Quick-Step se inspirovali nejen přírodou, ale také světovými trendy v oblasti módy a designu (Zdroj: Quick-Step)

Dřevo v koupelně i kuchyni

Vždycky jste toužili po dřevěném povrchu v koupelně či kuchyni? Alpha Vinyl je po vizuální stránce od dřevěné podlahy téměř k nerozeznání. Matný povrch, věrná struktura a dekor pokračující i do spojů působí neuvěřitelně realisticky. Současně je tak příjemný na chůzi, že je adekvátní alternativou k přírodnímu povrchu. Kromě toho je jedinou vinylovou podlahou, která je zcela vodotěsná. Vodotěsné jsou i její spoje, takže vlhkost a plísně nemají šanci. Díky unikátnímu zaklikávacímu systému a současně voděodpudivému povrchu je Alpha Vinyl vhodný i do vlhkých prostor, jako jsou koupelny a kuchyně.

AVMP40080_Interior01
Díky zámkové technologii UNICLIC – stačí zakliknout, a je hotovo (Zdroj: Quick-Step)

Podlaha pro život

Alpha Vinyl pohltí nejen zvuk, ale také náraz. Ani těžké předměty na něm nezanechají stopy. Svrchní vrstva má zvýšenou odolnost proti poškrábání a zároveň se díky ní podlaha snadno udržuje. 

Dekory podle nejnovějších trendů

Designéři Quick-Step se inspirovali nejen přírodou, ale také světovými trendy v oblasti módy a designu. V duchu sloganu „méně je více“ vyvinuli neutrální dekory v široké škále odstínů od hřejivých zemitých tónů po světlé prémiové dřevo. Z bohaté nabídky si můžete vybrat dekor v souladu se svými preferencemi a nakombinovat jej například s veselými barvami, které dodají vašemu interiéru hravý nádech. Nebo jste fanouškem minimalistického designu? V tom případě můžete sáhnout po dekoru betonu, mramoru nebo břidlice. Alpha Vinyl je bezesporu podlaha, která je doma skutečně kdekoliv.

AVMP40080_Interior05
Alpha Vinyl je po vizuální stránce od dřevěné podlahy téměř k nerozeznání (Zdroj: Quick-Step)

Co uvidíte tento týden?

  1. Na střeše zbývají udělat okapy a tak se vrhneme do montáže okapového systému
  2. Přijela zahradnická firma Zelené kolo a zrekonstruovala celou zahradu podle projektu realizace zahrady
  3. Karlozor a Karel jako malířský rádce
  4. Montáž plynového kotle a jeho finální napojení na fotovoltaiku
  5. Trampolína a bezpečí? I při sportování a hraní na zahradě je potřeba dbát na svou bezpečnost.
  6. Tišice jsou hotové a tak dozrál čas i na finální taneček

Související k tématu