Detail dílu


1.týden premiéra 29.9.2020

Výběr nemovistosi

To zase vzal jednou Karel Pepu na ryby k Berounce. A Karel takhle mimochodem v tichu na rybách v Tišicích povídá, hele koupil bych tady barák, tady v Tišicích to mám rád. No a tak šli na to. Mobilní appka MP Home pomohla a tak už za chvíli stáli před Karlovým vysněným rodinným domem.

Prohlídka domu s projektantkou

Karel dům koupil a Pepa mu slíbil, že mu ho pomůže zrekonstruovat. Slovo dalo slovo a jelikož Pepa nejde daleko od slov k činům, zanedlouho už začal řešit projekt s projektantkou Ladou. Podívejte se sami, jak Karlův vysněný baráček vlastně vypadá a co by se v něm podle Lady mělo předělat.

Karlozor

Co je to vlastně ten Karlozor? To by nebyl Karel, kdyby si při rekonstrukci nenašel čas na takové to své vtipné okénko. A myslíte si, že bude hodně co komentovat? Na stavbě? No jéje. Nebojte tam se pořád něco děje. Neteče voda, nepřijednou řemeslníci, něco se rozbije co nemá, apod. :)

Prohlídka domu se stavbyvedoucím

Výběr stavební firmy je po projektu další z důležitých věcí, na které si musíte nechat záležet. S tím Pepovi pomohl řemeslnický portál NejŘemeslníci. Díky němu oslovili řadu realizačních firem a ve finále vybrali firmu Josefa Beneše Stav Idea. A co Pepa Pepovi po převzetí stavby řekl o běžném průběhu staveb a rekonstrukcí?

Zavedení stavebního deníku

Žádná stavba se neobejde bez stavebního deníku. Jak říká Karel, deník je pro holky, ale tak to přeci není. Stavební deník je nutností na každé stavbě. A na stavbě v Tišicích využívají stavební deník hned onlinový. Prostě díky němu Vědí o všem, co se na stavbě šustne. A vy díky němu budete neustále vědět, co se děje i při rekonstrukci Karlova domku.